Sanal Alem Avcıları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sanal Alem Avcıları

Sanal-Kabus-Team STK

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Resme trojan ekleyin

2 posters
YazarMesaj
Orally13
Root Administrator
Root Administrator
Orally13

Resme trojan ekleyin Empty
MesajKonu: Resme trojan ekleyin   Resme trojan ekleyin Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 6:44 pm

SecurEngine Pro" programını çalıştırıyoruz."Hide Files" seçiyoruz.çıkan ekrandan "Add files..." seçiyoruz.Sonrada gizlemek istediğimiz dosyayı seçiyoruz."next" diyoruz."select carrier" e basıp kurbanın görmesini istediğimiz gerçek resmi seçiyoruz (mesela ben bi kız resmi buldum çok şatafatlı olmayan.onu kullanıyorum).ardından"next" diyoruz."enter password" kısmına bi şifre koyun.yoksa devam etmez.ayrıca şifrenin amacı,dosyanızı bulan biri trojanı resimden söküp atamaz şifrenizi bilmeden.ayrıca elinizdeki bu dosyanın trojanını sökmek elinizde bu şifreyle.şifrenizi girin(en az 4 basamak) "import" ettilkten sonra."save as" e basın.buraya da kurbana göndericeğimiz trojanlı resmin ismini yazın ve istediğiniz yere kaydedin...</B>

http://rapidshare.com/files/14087238/securengine_setup.exe.html
Towermax
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Towermax

MesajKonu: Geri: Resme trojan ekleyin   Resme trojan ekleyin Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 6:45 pm

eywlll
http://sanal-kabus.forummum.com
Orally13
Root Administrator
Root Administrator
Orally13

MesajKonu: Geri: Resme trojan ekleyin   Resme trojan ekleyin Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 6:48 pm

sende saol adminim

Resme trojan ekleyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trojan PORTLARI
» trojan video anlatım